Hadi Cildimizi Yontalım Gözeneklerden Kurtulalım (Dermaroller)


                           

 DERMAROLLER
 SİVİLCELER GÖZENEKLER MAZİMİZDE YARADIR

Biliyorum o sivilceler sizin o bebek gibi suratınızı işgal etti. Biliyorum o sivilceler kendiliğinden patladı. Biliyorum o sivilceler sizde mazisi derin yaralar açıp oradaki aşklarınızı engelledi. Sizi sizden çalıp geriye mayın tarlalarına Muğla'daki yol çalışma izlerine döndürdüler, kaldılar, gitmediler nasıl gitsinler ki harbi ha nasıl gitsinler ?

Uzunca düşündüm bazen pöykürdüm bazen sümkürdüm araştırdım taraştırdım ve gerçekten töbe olsun bir yol buldum ve bu yol beni her geçen gün İskandinavya'nın bebek yüzlü insanlarına benzememi sağladı peki o mucize o alamet neydi tabi ki Dermaroller hadi bakalım başlıyorum.

DERMAROLLER NEDİR ?


Dermaroller üstünde milimetrik iğnelerin bulunduğu iğneli cilt rolonu diyebiliriz, bu cilt rolonu ne işe yarar neden iğnelidir diye soracak olursanız bu abimizin görevi cildi milimetrik gözle görülmeyen kulakla duyulmayan acısız yaralar oluşturup cildinizi kandırmak peki cildimizi kandırınca ne olacak cilt diyecek ki baba burası yaralandı abi koşun iyileştirelim şurayı diyecek ve cildinizdeki problemli yeri düzgünce toparlayacak böylelikle siz İskandinav cildine kavuşacak ben de sevap kazanacağım bu kadar basit.


DERMAROLLER NASIL UYGULANIR ?

Şimdi bu iğneli cilt rolonunu uygulamanın yolu cildimizdeki problemli bölgeye fazla bastırmadan gezdiriyoruz aynı şu anime karakterlerinden fırlamış ablamızın resimde gösterdiği gibi.


Bu uygulamayı yaptıktan sonra cildimizde açılan minik yaraların bizi minimum etkilemesi iz ve çeşitli sorunlar yaratmaması için üstüne hemen Bepanthen ya da Silverdin sürüp cildimizi koruyoruz.
Benim tavsiyem bu uygulamayı hafta sonu evden çıkmayacağınız bir zaman yapın, hem kızarıklık olursa 1 güne anca geçer bir de yani cilde sonuçta gözle görülmese de yaralar açtık yani yapmayın bence böyle bir hata evinizde oturun derim.

SİZE NASIL DERMAROLLER LAZIM ?

Bu Dermaroller' ın bir sürü çeşidi ve mm boyutu var 0.25 mm den 3.00 mm ye kadar ve her farklı milimetrenin farklı işlevleri var ilk önce size hangi Dermaroller lazım aşağıdaki tablodan seçin, sonra artık neye ihtiyacınız varsa oradan kullanmaya başlarsınız.


BAŞKA NE İÇİN DERMAROLLER KULLANABİLİRİZ ?

Bu Dermaroller bildiğin şifa kaynağı kuş adasındaki Meryem anıtnın oradaki çeşmeler gibi her bir şeye yarıyor. Saç dökülmesine kırışıklıklara çatlaklara ve hatta kremlerin ve maskelerin cildinize daha hızlı emilim sağlamasına evet şaka değil harbi gerçek bunu da size Çağla Şikel 'in  videosuyla nasıl yaptığını gösteriyor .
                                                                                                     
kel adam ile ilgili görsel sonucu

O SAÇLAR ÇIKACAK !


Saç dökülmeleri ,yandan açılmaları olanlar burayı iyi okuyun ve araştırın şimdi şaçlarımızda açılma ve dökülme olan yerlerde kökleri bir şekilde uyandırmamız gerekiyor, Dermaroller da cilt altına saçta yapıldığında saç oluşumunu destekliyor ya da Minoxil'i krem yedirme yönteminde kullandığımız gibi yapıp saçlarınızı  yavaş ama harbi sağlam bir şekilde yerine tekrar getirebilirsiniz.

NOT: Dermaroller uygulaması için Kesinlikle DOKTOR unuza danışın.......


He bir de sorularınız olursa instagram hesabım celalberkbukler 'e dm atabilir bana yürüyebilirsiniz öptüm...

Yorumlar

  1. Celalciğim anlatışına bayıldım. Tamda dün seninle iletişime geçmeyi düşünüyordum dermaroller hakkında bilgi almak için. Teşekkür ediyorum ve yazılarının devamını bekliyorum ��

    YanıtlaSil

Yorum Gönder